Metro

Metro

Про компанію «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

МЕТРО Кеш енд Кері Україна» відкрила свій перший магазин в Києві в 2003 р. З тих пір компанія інвестувала понад545 млн. євро в свій розвиток в Україні.

Наразі «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» управляє 33 торговельними центрами у 24 містах: 29 з них класичні торговельні центри METRO та 4 - меншого формату  «METRO Бази».

Класичний торговельний центр METRO пропонує асортимент із 30 000 найменувань товарів для професійних покупців: представників роздрібної торгівлі, ресторанно-готельного бізнесу, сервісних компаній та офісів. Торговельна площа класичних магазинів складає – 8 000-10 000 кв. м., а загальна площа будівлі – до 16 000 кв. м. Кожний торговельний центр пропонує безкоштовну парковку до 900 місць.

Кожна «METRO База» на площі до 2 000 кв. м. пропонує понад 3 000 найменувань товарів. Асортимент центру оптової торгівлі переважно складається з продовольчих товарів тривалого строку зберігання.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» співпрацює з понад 2100 постачальниками, закуповуючи більше 90% продукції в українських виробників, дистриб’юторів та імпортерів.

Торговельні центри METRO відкриті виключно для бізнес-покупців, тобто для юридичних осіб та приватних підприємців

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP – однієї з найбільших міжнародних торгових компаній світу. У 2012 р. обсяг продажів METRO GROUP склав 67 млрд. євро. В 2 200 магазинах компанії в 32країнах світу працює більше 280 000 осіб. До складу METRO GROUP входять наступні торгові підрозділи: METRO/Makro Cash & Carry – міжнародний лідер оптової торгівлі, гіпермаркети Real, Media Market і Saturn – європейський лідер на ринку побутової техніки та універмаги Galeria Kaufhof.

http://www.metro.ua