Эпицентр

Эпицентр

Епіцентр сьогодні

Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» – лідер з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні

 Компанія надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «ВІД і ДО», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.

Історія створення найбільшої мережі будівельно-господарських гіпермаркетів в Україні розпочалась із відкриття першого гіпермаркету «Епіцентр К» в місті Києві 6 грудня 2003 року. Відтоді компанія «Епіцентр К» динамічно розвивається і впевнено розширюється та налічує 41 гіпермаркети, загальною торговою площею близько 1 млн. кв. м. За 10 років компанія «Епіцентр К» чітко сформувала власну філософію, що полягає у максимальному задоволенні потреб покупців: індивідуальному та демократичному підході, веденні лояльної цінової політики, забезпеченні відмінного сервісу та постійній турботі про споживачів. У 2010 р. компанія стала членом Європейської асоціації DIY (EDRA), а у 2012 р. – членом компанії в Європейській бізнес асоціації (EuropeanBusinessAssociation). Партнерство у спорті: 2008-2013 рр. – титульний спонсор чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр ліги; 2011-2012 рр. – генеральний партнер Чемпіонату Професійної хокейної ліги; у 2012 р. – перший Національний спонсор турніру УЄФА «Євро 2012»; 2012-2014 рр. – титульний спонсор Національної збірної України з футболу; у 2009 р. – відкриття спортивного клубу «Епіцентр» (для заняття такими видами спорту: важка атлетика, вільна боротьба, пауерліфтинг, бокс); Нагороди та почесні звання компанії: лауреат національної премії «Український торговий Олімп» (2007 р.), нагороди у номінаціях «Вибір року» (2006-2013 рр.), «Бренд року» (2008 р.) з 2010 р. – переможець рейтингу «ТОП-100 кращих компаній України» в номінації «Неторгового рітейлу»

 У 2012 р. гіпермаркет на просп. Григоренка, 40, було визнано «Книгою рекордів України» (партнера «Книги рекордів Гіннеса») як найбільший у світі будівельно-господарський гіпермаркет на одному поверсі.

З кожним днем все більше мешканців України обирають Епіцентр. На сьогодні національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» є переможцем Міжнародного фестивалю «Вибір року» в Україні – 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 в номінації «Мережа року гіпермаркетів будівельних матеріалів», лауреатом щорічної Національної премії «Український Торговельний Олімп» 2007 року в номінації «Національна мережа гіпермаркетів будівельних матеріалів», а також переможцем Всенародного конкурсу-рейтингу «Бренд року 2008»

Компанія постійно вдосконалюється, покращує сервіс, розширює асортимент товарів та спектр послуг щоб максимально задовольнити потреби споживачів і на практиці втілювати головне гасло компанії «Покупець завжди правий!».

Кожен мешканець України має можливість знайти все необхідне для будівництва, ремонту та облаштування оселі в одному місці, під одним дахом, та за доступними цінами. Ми щиро сподіваємося, що гіпермаркети «Епіцентр К» стануть не лише місцем придбання необхідних будівельних матеріалів, але й джерелом нових ідей для будівництва, ремонту та оздоблення оселі.

http://epicentrk.com.ua/